ЗАОКПККондрашевский песчаный карьер
 
Написать нам
 
О компании Продукция Услуги Контакты
   

 
 
                                     
 
Песок строительный
 
Плиты перекрытия
 
Лестничные марши
 
Блоки стен подвалов
 
Плиты забора
 
Бордюры
 
Тротуарная плитка
 
Кольца
 
Шахтная затяжка
 
 
 

Главная


Изделия из бетона и железобетона
Металлоизделия
Техника от компании

Элементы для жилого строительства ●
Благоустройство территорий ●
Элементы коммуникаций ●
Стеновые материалы ●
Шахтное строительство ●
Бетон и раствор ●
Меню


Реквизиты
Обратная связь
Система качества
Коммерческие запросы
Юридическая информация

Скачать прайс лист 1
Скачать прайс лист 2
Скачать отчет 2011
КПК 2012
КПК 2013
КПК 28.10.2013
Скачать отчет 2013
Собрание акционеров
Особлива 12.03.2014
Особлива 30.04.2014
События


4 мая 2012 года
Легальные добытчики песка объединяются! Предприниматели Луганщины решили сами бороться с нелегальной добычей полезных ископаемых.

20 апреля 2010 года
Компания ЗАО «КПК» защитила свои интересы в Донецком апелляционном суде в споре против Государственной налоговой инспекции в Луганской области

Больше событий 
Строительная техника от компании

  Діловий імідж України    
 
Закрите акціонерне товариство "Кондрашівський піщаний кар'єр"


Чумак ВікторГолова правління
Чумак Віктор Олександрович


Основні напрями діяльності: видобування піску будівельного, виробництво будівельних матеріалів, металоформ, металоконструкцій для будівництва, будівельні та транспортні послуги. Пропозиції до співробітництва: створення суспільного підприємства з виробництва сухих будівельних сумішей.

Закрите акціонерне товариство "Кондрашівський піщаний кар'єр", головою правління якого є Чумак Віктор Олександрович, - одна з найбільших будівельних компаній повного циклу в Донбасі, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг - від постачання будівельних матеріалів до здачі будівель "під ключ".

ЗАТ створено на базі Кондрашівського піщаного карєру, який почав працювати в 1947 році. Основними напрямами розвитку підприємства є видобуток піску будівельного; виробництво залізобетонних і бетонних виробів для житлового і промислового будівництва та шахт; надання будівельних і транспортних послуг. Підприємство об'єднує шість основних виробничих одиниць. Гірничий цех розміщено в районі станції Кондрашовська - Нова. Цех з виробництва бетонних та залізобетонних виробів ЗБВ-1 розташований у Луганську, а ЗБВ-2 - у селищі Петрівка. Ремонтно-механічний цех компанії виготовляє металоформи, металоконструкції та нестандартне обладнання для будівництва. Там же розміщенні будівельний, а також транспртний цех, який виконує автомобільні перевезення вантажів по Луганській, Донецькій, Харківській та інших облястях України.

Компанія має потужну матеріально-технічну базу - екскаватори, бульдозери, автомашини, металорізальні верстати, зварювальне обладнання, сучасну офісну та комп'ютерну техніку. До всіх цехів, окрім розташованного у Луганську, прокладено залізничні колії, а також автодороги з твердим покриттям. Одним з основних видів продукції, яка поставляється, є пісок будівельний, якість якого відповідає вимогам ДСТУ БВ.2.7-32-95. До складу піску входить переважно один мінерал - кварц - 97,36%. Середнє значення модуля величини від 0,9 до 1,16 мм. Згідно з сертифікатом радіоактивності пісок придатний для використання в будь-якому вигляді житлового та громадського будівництва без обмежень.

ЗАТ "Кондрашівський піщаний кар'єр" співпрацює з більш як 150 компаніями (Донецька залізниця, ВАТ "Алчевський меткомбінат", ВАТ "Єнакієвський маталургійний завод", ВАТ "Донецький металургійний завод", ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" та багато інших). Підприємство має клієнтів також у Запорізькій, Дніпровській та Харківській областях. Маючи багатий професійний досвід у будівельному бізнесі, колектив компанії й далі поліпшує якість продукції та обслуговування клієнтів.
 


 

 
Строительство

  Copyright © 2005-2015  ЗАО «Кондрашевский песчаный карьер»